Huzur Dolu, Eğlenceli Tatil Dileğiyle...!
 

 

.............İRTİBAT.............

 0553 072 04 50         252 243 58 48
Atatürk cad.No:33 (Akyaka Jandarma Karakolu 200 m sonrası)
AKYAKA BELDESİ

Toplam konaklama tutarınızı, rezervasyon depoziti yerine şimdi hesaplarımıza yatırın!!!,
 En az 5 gün konaklayın!!!,
 Gecelik konaklama tutarınız %10 indirimli olsun Erken toplu ödemeyle indirimden faydalanmadan veya depozit ile rez.yaptırarak konaklamak isteyen müşterilerimiz liste fiyatlarımızdan konaklamak durumunda kalacaklardır.

KAMPANYA HARİCİ
FİYATLARIMIZ AŞAĞIDADIR..!

NOT : Ancak ödeme yapan müşterilerimize rezervasyon yapabiliyoruz...!!!

   

Gökova & Akyaka'nın Butik Oteli...
Sayfamızı veya http://www.gokovaakyaka.com sayfamızı daha önce ziyaret eden müşterilerimiz veya  konuklarımız bilirler Ersöz Ailesini.Daha önce Sitar Apart Hotel ile tanıdığınız veya tanıştığınız Ersöz ailesi,  siz değerli müşterilerimizin her geçen sene artan ilgisine artık sadece ERSÖZ BUTİK OTEL' imiz karşılık vermeye çalışacaktır.Bugüne kadar olan ilginize güveniyoruz  ve sizlere daha huzurlu, eğlenceli , rahat bir tatil imkanı sunmak adına hizmetlerimize hizmet katmaya söz veriyoruz.
 Mavi ile yeşilin buluştuğu Gökova körfezinde konuşlanmış,
 Akyaka beldesi içerisinde, denize 6-7 dk yürüme mesafesindeki
Ersöz Butik Otel, çam ormanlarının nefis kokusu arasında , rahat ve konforlu odaları, geniş bahçesi, Akyaka da bir ilk olan Çatı barı ile sizlere rahat huzurlu ve eğlenceli bir konaklama öneriyor. Ayrıca self servis kahvaltı ile güne sıkı bir merhaba diyoruz. Gün içerisinde her türlü aperatif yiyecek ve alkollü alkolsüz içecekleri barlarımızdan karşılayabiliyorsunuz. Akşam ise yöreye uygun yemekler ile tatil keyfinizi damağınızda hissedebiliyorsunuz.Kısacası tesisimiz ile , hizmetlerimize bir de Gökova Akyaka'nın doğasını eklerseniz, sizlere alışık olmadığınız, sıcak bir tatil hazırlamaya çalışıyoruz.
 

Tesis Hakkında ...!
***************

*** 23 oda ve 1 suit odadan oluşan butik          otelimizde, her odada Klima, TV, 24 saat sıcak su ,   banyo, Wc, Elbise dolabı, Valizlik, komidin   bulunmaktadır.Mimarisi beldemizin kendine hayran   bırakan Akyaka evleri mimarisiyle   yapılmıştır.   Dışarıda geniş bahçe , giriş barı , tesis çatısında   çatı barı bulunmaktadır.

***Özellikle çatı barımız, akşam yemeklerinden   sonra sevdiklerinizle yıldızlar altında hafif müzik   eşliğinde ve körfez manzarasıyla size doyasıya bir   yaşama huzuru verecektir.Barımızda her türlü   alkollü ve alkolsüz içeceği bulabilmeniz mümkündür.

***Akşam yemeklerimiz ise spesiyal yöre yemekleri,   ızgaralar  ve  günlük balık yemeklerinden   oluşmaktadır.Menümüzle damağınızda farklı bir tad     bırakmayı hedefliyoruz.

***Tatiliniz süresince her gün oda temizliğiniz   isteğiniz dahilinde aksamadan sürdürülecektir.         Ayrıca Çamaşır yıkama   servisimizden de   ihtiyacınız ölçüsünde faydalanabileceksiniz.
 

  >>>Tesis Özellikleri
- Çift-Tek-Süit Konforlu Odalar
- Klima
- 24 saat Sıcak Su
- Wireless (Kablosuz İnternet Bağlantısı)
- Tuvalet ve Banyo
- Tv
- Plaja 600 m mesafede
- Balkon (Dört Dairemiz ile Sınırlı)
- Ahşap kaplamalı iç ve dış mekan
- 24 Saat Açık ve Danışma Merkezi
- Restoran
- Etrafı çam ormanları ile kaplı
- Sessiz, huzurlu doğal bir mevkii de
- Çok geniş iki ayrı veranda
 
 


En az 5 gün konaklayın, Erken rezervasyonla toplam konaklama tutarını gelmeden yatırın,Konaklama Tutarınız %10 indirimli olsun...

NOT
ANCAK ÖDEME YAPAN MÜŞTERİLERİMİZE REZERVASYON YAPABİLİYORUZ.SÖZLE YER AYIRMIYOR ve  KONAKLAMA GARANTİSİ VEREMİYORUZ

HESAP NUMARALARIMIZ ;

POSTA HESABI
AKYAKA POSTAHANESİ
HESAP NO: 08708630
HESAP ADI : SADIK ERSÖZ
 

İŞ BANKASI
Muğla şubesi
Şube kodu  : (3600)
Hesap Adı  :  SADIK ERSÖZ
Hesap No   : 132 23 68

GARANTİ BANKASI
Muğla Şubesi
Şube Kodu : (0507)
Hesap Adı  : SADIK ERSÖZ
Hesap No   : 66 628 95


NOT : YAPACAK OLDUĞUNUZ EFT VEYA HAVALENİNİ AÇIKLAMA BÖLÜMÜNE LÜTFEN ,
AD SOYAD, ERSÖZ BUTİK , GİRİŞ VE ÇIKIŞ TARİHLERİNİ NOT DÜŞÜNÜZ....!

RESİMLER

 Gökova, Akyaka, Akyaka beldesi, gökova, gokova, Gökova Hotel, Gökova otel, Gökova Butik Hotel, Akyaka otel, Akyaka Butik Otel, Akyaka hotel, Otel, Butik Otel, Muğla Akyaka, Muğla Gökova, Mugla Gokova, Muğla   

 

 


       (0 252 ) 243 58 48          
0553 072 04 50
Atatürk cad.No.:33 ERSÖZ BUTİK OTEL  
Akyaka Beldesi 
ULA/MUĞLA/TURKEY

 
     

   
gokova, akyaka, hotel, holiday, turkey, accommodation, apartment, gokovaakyaka, sitar, gokova akyaka, real estate, akyaka evleri, akyaka houses, rent a car, airport transfer, sitar apart hotel, gokova, gökova, gökova akyaka, akyaka gökovaGökova, Akyaka, Akyaka beldesi, gökova, gokova, Gökova Hotel, Gökova otel, Gökova Butik Hotel, Akyaka otel, Akyaka Butik Otel, Akyaka hotel, Otel, Butik Otel, Muğla Akyaka, Muğla Gökova, Mugla Gokova, Muğla